Kalendarz imprez

kwiecień 2024
N P W Ś C Pt S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Regulamin imprez towarzyskich na Swing Rancho:

 

Swing Rancho jest używaną przez nas ,zastrzeżoną nazwą własną ,lecz nie jest to miejsce publiczne do którego może wejść każdy. To prywatne miejsce wspólnych spotkań towarzyskich dla par  lubiących wspólne zabawy w większym gronie osób i mogą na nasz teren wejść tylko osoby wcześniej przez nas zaproszone i posiadające rezerwację.

 

 

1. Swing Rancho jest miejscem głównie weekendowych (choć nie tylko) spotkań towarzyskich osób dorosłych (wstęp od 25 lat),naturystów oraz osób hetero i biseksualnych,miłośników swingu oraz seksu grupowego.

 

2. Od wszystkich gości wymagamy kultury i zachowania,które nie będzie razić innych uczestników zabaw. Tutaj "wszystko można ale nic nie trzeba".

 

3. Nasze motto : "nic co ludzkie nie jest nam obce" obowiązuje wszystkich naszych gości i uczestników spotkań ,ale w granicach dobrego smaku i taktu.

 

4. Swing Rancho to prywatny teren zamknięty,na który nie ma możliwości wejścia z zewnątrz na imprezy przez nas organizowane  bez uprzedniego kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

5. Osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych używek (dopalacze,narkotyki itp.) nie będą wpuszczane na teren obiektu,a osoby nadużywające alkoholu podczas imprez i uprzykrzające zabawę innym będą z nich wypraszane.

 

6. Podczas pobytu na Swing Rancho nie obowiązuje konkretny "dress code" (poza imprezami tematycznymi),gdyż większość z nas najlepiej i najswobodniej czuje się nago lub w ręcznikach, jednak erotyczna bielizna jest jak najbardziej przez wszystkich akceptowana. Chodzimy więc w stroju dostosowanym do charakteru imprezy (strój erotyczny,szpilki lub ręcznik albo po prostu nago).

 

7. Jakiekolwiek nieodpowiednie lub wulgarne zachowanie będzie natychmiast przez nas lub innych uczestników imprez  eliminowane.

 

8. Swing Rancho nie gwarantuje nikomu z naszych gości żadnych zabaw lub przeżyć erotycznych z innymi uczestnikami imprez. Nasze imprezy nie oferują płatnego seksu.

 

9. Organizowane imprezy nie oferują ani nie gwarantują seksu z innymi uczestnikami zabaw, u nas "nie" znaczy "nie",jeżeli ktoś czegoś nie akceptuje lub nie lubi bądż nie chce to musi być to bez żadnej dyskusji zaakceptowane przez innych uczestników imprez.

 

10. Uczestnicy w każdej chwili mogą wycofać się z zabawy lub komukolwiek odmówić dalszej zabawy bez konieczności podawania przyczyny.

 

11. Fotografowanie,filmowanie itp. na terenie całego obiektu jest podczas imprez zabronione, szczególnie w obecności innych uczestników imprez. Aparaty,kamery,inne nośniki oraz telefony pozostawiamy w swoich pokojach lub rzeczach osobistych. Na naszych imprezach w określonych sytuacjach (do uzgodnienia z organizatorami) można (trzeba) uzyskać zgodę organizatorów spotkań na fotografowanie pod warunkiem otrzymania zgody od wszystkich innych uczestników.

 

12. Korzystanie ze wszystkich pomieszczeń i wszelkich urządzeń na terenie obiektu odbywa się na własną odpowiedzialność.

 

13. W każdym pomieszczeniu i na zewnątrz obiektu pozostawiamy po sobie porządek aby kolejni uczestnicy nie musieli po nikim sprzątać.

 

14. Do "pokoju zabaw" na dole nie wnosimy szklanych naczyń ani alkoholu.

 

15. Mając na uwadze zdrowie własne i innych uczestników imprezy oraz pamiętając o higienie osobistej zalecamy zawsze korzystać z bezpłatnych (lub swoich) prezerwatyw. Podczas wszystkich imprez u nas organizowanych obowiązuje nakaz używania prezerwatyw (dostępnych lub własnych). Jedynym wyjątkiem mogą być sytuacje gdy uczestnicy zabawy wyrażą obustronną zgodę na zabawę bez używania prezerwatywy.

 

16. W "pokoju zabaw" na dole oraz w pokojach sypialnych na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

 

17. Przed skorzystaniem z sauny oraz balii z gorącą wodą prosimy skorzystać z prysznica.

 

18. W balii skandynawskiej na tarasie wszelkie igraszki i figle są dozwolone, natomiast uprawianie w niej seksu jest kategorycznie zabronione.

 

19. Prosimy o nie wchodzenie w szpilkach do "pokoju zabaw",do łóżek oraz na materace i sofy do zabaw.

 

20. Organizatorzy są zobowiązani do zawiadomienia lub wezwania Policji jeśli uznają,że czyjeś zachowanie i działanie może spowodować jakiekolwiek zagrożenie dla życia lub zdrowia oraz mienia innych osób.

 

21. W przypadku gdy czyjeś pośrednie lub bezpośrednie działanie lub wykorzystanie przez niego w dowolnym czasie jakichkolwiek informacji lub materiałów uzyskanych podczas wizyty na naszym Swing Rancho,spowodowało straty lub szkody dla organizatorów lub ich gości,osoby które je spowodują zobowiązują się te szkody naprawić lub ponieść koszty tych napraw pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

 

PAMIĘTAJ - Ty chcesz aby Goście w Twoim domu przestrzegali Twoich zasad - My chcemy aby nasi Goście przestrzegali naszych.

 

 

SWING RANCHO