Naturystyka dla dorosłych :

 

Proponujemy i oferujemy Wam wypoczynek na łonie natury w cichym i spokojnym miejscu,w otoczeniu Puszczy Zielonki,a jednocześnie w pobliżu poznańskiej metropolii (15km). Wypoczynek na naszym Rancho ukierunkowany jest na dorosłych naturystów i swingersów,a także tych którzy poza swobodą na naszym terenie chcą także poznać uroki naszej natury i okolicznej Puszczy Zielonki. W okolicy znajduje się sporo szlaków pieszych jak i rowerowych,a na naszym terenie panuje niczym niezakłócana cisza i spokój.

Oferujemy zakwaterowanie z wyżywieniem lub bez w dwuosobowych pokojach z dużymi łóżkami małżeńskimi,do dyspozycji TV,Wi-Fi na terenie obiektu,zamykany parking,możliwość ustawienia campera z wszelkimi podłączami,za dodatkową opłatą jest także do dyspozycji sauna z prysznicem i pokojem wypoczynkowym oraz skandynawska balia z gorącą wodą (42 stopnie) na zewnątrz na tarasie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie na wszystko odpowiemy. Wolne terminy oraz inne kwestie cenowe ustalamy zawsze indywidualnie.

 

ZAPRASZAMY