Kalendarz imprez

lipiec 2024
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Rezerwacje pobytów na imprezach na "Swing Rancho" :

 

Rezerwacji zarówno pokoi jak i pobytu bez noclegu na konkretnej imprezie dokonujemy telefonicznie, mailowo lub przez stronę internetową. Wejście na jakąkolwiek imprezę bez wcześniejszego kontaktu lub rezerwacji jest niemożliwe. Liczba osób biorących udział w imprezie jest zazwyczaj ograniczona, z jednej strony możliwościami noclegowymi, a z drugiej strony staramy się robić imprezy bardziej kameralne, dla maksymalnie 15 par. Wiek osób biorących udział w imprezach to najczęściej przedział pomiędzy 35 a 55 lat.             

Wszelkie potrzebne dane znajdują się w zakładce "Kontakt".

Osoby lub pary,które z jakichkolwiek powodów zrezygnują z uczestnictwa w zarezerwowanej i zapłaconej wcześniej przelewem imprezie, informując nas o tym wcześniej a nie w przededniu lub w dniu imprezy, zapraszamy do uczestnictwa w jakiejkolwiek kolejnej imprezie, oczywiście po uprzednim poinformowaniu nas o tym (zapłata nie przepada wtedy,a przechodzi na inną imprezę).

 

SWING RANCHO

 

Warunki imprez na "Swing Rancho" :

 

W kosztach imprezy oferujemy wszystkim swobodne poruszanie się po całym terenie naszego "Swing Rancho" (ok. 3000m2) łącznie z prawie całym obiektem (poza trzecim poziomem), gdzie nie obowiązuje żaden "dress code" , choć jak ktoś lubi to jak najbardziej pożądane są erotyczne stroje, ale równie dobrze można poruszać się wszędzie nago lub w np. ręczniku czy szlafroku.

W kosztach uczestnictwa jest zawsze ciepły posiłek w godzinach wieczornych lub nocnych (dla wszystkich) oraz śniadanie rano (dla osób z noclegiem), a dla par przebywających od piątku również popołudniowy obiad w sobotę. Do dyspozycji w cenie zawsze oferujemy napoje bezalkoholowe - kawę,herbatę,wodę oraz napoje gazowane i niegazowane.

W napoje alkoholowe itp. prosimy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Zapewniamy też ręczniki,czapeczki do sauny i balii, prezerwatywy oraz lubrykanty.

Do dyspozycji na życzenie jest również sauna z prysznicem, bilard oraz skandynawska balia z gorącą wodą o temperaturze 42 stopni zimą na wolnym powietrzu (taras).

Zalecamy zabranie ze sobą szlafroka zimą oraz najlepiej jakichś klapek.

Zapewniamy też zabezpieczony i zamykany parking dla gości oraz bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu.

 

SWING RANCHO